Borovets, Боровец, 2010, България
от52 €
Вижте цените от 2 сайта
Вижте цени
Persey Flora Apartments
Persey Flora Apartments
Persey Flora Apartments
Persey Flora Apartments
Persey Flora Apartments

Сравняване с подобни места за престой

Избрано настаняване

от52 €
Вижте цените от 2 сайта
Вижте цени

Подобни места за престой

  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • от121 €
    Вижте цените от 6 сайта
    Вижте цени
  • от99 €
    Вижте цените от 2 сайта
    Вижте цени
  • от84 €
    Вижте цените от 5 сайта
    Вижте цени
  • от149 €
    Вижте цените от 2 сайта
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • от108 €
    Вижте цените от 2 сайта
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени

Ценова тенденция

На базата на средни цени в trivago от последните 30 дни
91 €
45 €
0 €

토, 18.07.26

81 €

일, 19.07.26

77 €

월, 20.07.26

79 €

화, 21.07.26

79 €

수, 22.07.26

78 €

목, 23.07.26

78 €

금, 24.07.26

84 €

토, 25.07.26

78 €

일, 26.07.26

79 €

월, 27.07.26

78 €

화, 28.07.26

78 €

수, 29.07.26

84 €

목, 30.07.26

84 €

금, 31.07.26

84 €

토, 01.08.26

86 €

일, 02.08.26

87 €

월, 03.08.26

87 €

화, 04.08.26

87 €

수, 05.08.26

86 €

목, 06.08.26

86 €

금, 07.08.26

86 €

토, 08.08.26

86 €

일, 09.08.26

86 €

월, 10.08.26

88 €

화, 11.08.26

87 €

수, 12.08.26

86 €

목, 13.08.26

86 €

금, 14.08.26

86 €

토, 15.08.26

86 €

일, 16.08.26

86 €

월, 17.08.26

87 €

화, 18.08.26

88 €

수, 19.08.26

86 €

목, 20.08.26

86 €

금, 21.08.26

86 €

토, 22.08.26

91 €

일, 23.08.26

-

월, 24.08.26

87 €

화, 25.08.26

87 €

수, 26.08.26

90 €

목, 27.08.26

86 €

금, 28.08.26

86 €

토, 29.08.26

86 €

일, 30.08.26

88 €

월, 31.08.26

87 €

화, 01.09.26

86 €

수, 02.09.26

-

Мнения

7,8
Добро
въз основа на 522 оценки от топ 
сайтове

Мнения на гости

Отличен37%
Много добро25%
Добро15%
Приемлив12%
Зле11%
  • Чистота
    8,5
    Отличен
  • Разположение
    8,8
    Отличен
  • Обслужване
    8,1
    Много добро
  • Комфорт
    7,9
    Добро
  • Удобства
    7,7
    Добро
  • Качество за цена
    8,3
    Много добро

Топ удобства

  • WiFi във фоайето
  • WiFi в стаята
  • Басейн
  • Спа
  • Паркинг
  • Дом. любимци
  • Ресторант
  • Бар в хотела
  • Фитнес

Всички услуги

Удобства в обекта

  1. Бизнес център
  2. Кафене
  3. Аркадни/видеоигри
  4. Експресно настаняване/напускане
  5. Асансьор
  6. Фитнес
  7. Паркинг
  8. Достъп за дом. любимци
  9. Бар
  10. Закрит басейн
  11. Стаи за непушачи
  12. Ресторант

Уелнес

  1. Парна баня
  2. Масаж
  3. Сауна
  4. Хамам спа

За пътуващи с деца

  1. Детско креватче
  2. Детска площадка

Удобства в стаята

  1. Вана
  2. Баня с душ
  3. Ютия/дъска за гладене
  4. Сешоар
  5. Отопление
  6. Ел. чайник
  7. Кабелна телевизия
  8. Кухня
  9. Хладилник
  10. Безплатен Wi-Fi в стаите
  11. Дрешник

Спортни съоръжения

  1. Велосипеди под наем
  2. Яздене
  3. Ски
  4. Тенис корт
  5. Туристическа пътека

Местоположение

Borovets, Боровец, 2010, България

Разстояние от Persey Flora Apartments

Боровец:0.8 km

Дворец Царска Бистрица:0.9 km

Шишманово кале:6.8 km

Танк Т-34:7.4 km

Самолет:7.4 km

Стадион Искър:7.5 km

Исторически музей:9.1 km

Чадър чешма:9.1 km

Байракли Джамия:9.1 km

Голямата чешма:9.1 km

Костенец:21.6 km

Летище „Васил Левски“ - София:50.6 km

Explore nearby attractions

Информация за обекта

Borovets, Боровец, 2010, България

Често задавани въпроси относно Persey Flora Apartments

  • Има ли зона с басейн в(ъв) Persey Flora Apartments?

    Да, Persey Flora Apartments предлага 1 зона за басейн.

  • Допускат ли се домашни любимци в(ъв) Persey Flora Apartments?

    Да, Persey Flora Apartments има политика относно домашни любимци, която може да варира в зависимост от типа стая или наличността. Моля, проверете директно в хотела за съответната политика относно домашните любимци.

  • Има ли достъпен паркинг в(ъв) Persey Flora Apartments?

    Да, Persey Flora Apartments предоставя Паркинг за гости.

  • Къде се намира Persey Flora Apartments?

    Persey Flora Apartments се намира на Borovets, 2010, Боровец, България.

  • Какви популярни забележителности се намират близо до Persey Flora Apartments?

    Близо до Persey Flora Apartments се намират следните забележителности: Арена Армеец, Рилски манастир, Седемте Рилски Езера, Студентски град, Езеро Панчарево, Витоша, Дружба 2, Юндола.

Цените и наличността, които получаваме от сайтовете за резервации, се променят непрекъснато. Това означава, че невинаги може да намерите точно същата оферта, която сте видели в trivago, когато посетите сайта за резервации.

Сред Hotels с топ оценка в/ъв Боровец

  • 4 Категория
    Хотел
    Hotel Yastrebets Wellness & Spa
    9,0Отличен (2220 оценки)
    Боровец, 2.2 km до Центъра на града
    от123 €
    Вижте цените от 2 сайта
    Вижте цени
  • Популярен избор
    2 Категория
    Хотел
    Hotel Forest Star on the Ski Slope
    8,3Много добро (810 оценки)
    Боровец, 0.8 km до Центъра на града
    от45 €
    Вижте цените от 2 сайта
    Вижте цени
  • 3 Категория
    Хотел
    Villa Ibar
    8,9Отличен (503 оценки)
    Боровец, 0.8 km до Центъра на града
    от75 €
    Вижте цените от 2 сайта
    Вижте цени
  • 4 Категория
    Хотел
    Ice Angels Hotel
    8,7Отличен (1545 оценки)
    Боровец, 0.7 km до Центъра на града
    от108 €
    Вижте цените от 2 сайта
    Вижте цени
  • 4 Категория
    Хотел
    Alpin Borovets, Алпин Боровец
    9,3Отличен (1104 оценки)
    Боровец, 0.7 km до Центъра на града
    от115 €
    Вижте цените от 2 сайта
    Вижте цени
  • 3 Категория
    Хотел
    Роял Плаза
    8,6Отличен (168 оценки)
    Боровец, 0.6 km до Центъра на града
    Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • 4 Категория
    Хотел
    The Lodge
    8,9Отличен (503 оценки)
    Боровец, 0.4 km до Центъра на града
    от72 €
    Вижте цените от 1 сайт
    Вижте цени
  • 3 Категория
    Хотел
    Persey Villa Borovets
    7,4(85 оценки)
    Боровец, 0.4 km до Центъра на града
    Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • 2 Категория
    Хотел
    Villa Sveti Dimitar
    8,5Отличен (134 оценки)
    Боровец, 0.5 km до Центъра на града
    Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени

Дестинации край Persey Flora Apartments