Изберете дати, за да видите точните цени
Вижте цени
MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive
MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive
MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive
MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive
MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive

Инфо за MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive

Хотелска база: Гостите ще се почувстват комфортно във всяка една от наличните 143 стаи. Гостите се посрещат във фоайето, разполагащо с рецепция. С помощта на асансьор могат да бъдат достигнати различните нива на хотела. Към удобствата спадат съхранение на багаж и банкомат. Осигуреният безжичен интернет достъп (без допълнително заплащане) позволява на почиващите постоянна връзка с глобалната мрежа. Съдействие при резервация на екскурзии се предлага в туристическото бюро. Хотелът разполага с редица удобства за хора с двигателни проблеми. В хотелската база работи ресторант. В услуга на гостите е супермаркет със стоки за ежедневно потребление. На територията на хотела има красива градина и детска площадка. Към допълнителните удобства на хотела се числи сепаре с телевизор. Пристигналите с автомобил могат да ползват подземен гараж или паркинг (срещу такса). Многоезичен персонал, денонощна охрана, детегледачка, детска градина, отдаване на коли под наем, лекарски кабинет, трансфер и пералня ще отговорят на потребностите на всеки гост. Предлага се трансфер. Бизнес-центърът предлага на деловите гости факс. Настаняване: В стаите има климатик, всекидневна и санитарен възел. Почиващите могат да се отпуснат на балкона или терасата. За приятната атмосфера на много от хотелските единици допринася и красивата морска гледка. Стаите са снабдени с двойно легло. По желание могат да се поставят допълнителни легла и детски кошарки. Сейф се осигурява при заплащане на такса. Към стандартното оборудване принадлежи също мини-хладилник. Пълноценната почивка се гарантира от телефон, телевизор и безжичен интернет. Освен това са предвидени стаи, подходящи за хора, ползващи инвалидна количка. Санитарните възли са оборудвани с душ и вана. Допълнително е наличен сешоар. За по-голям комфорт в санитарните възли се осигуряват козметични продукти. Хотелската база предлага стаи за непушачи и стая за пушачи. Спорт/забавления: Възможността за освежаващо потапяне в басейна прави почивката перфектна. Шезлонги и чадъри гарантират на гостите отмора и релакс. Освен това до басейна е наличен бар. Към офертите за свободното време в този хотел спадат каране на водно колело, банан, аква-фитнес, тенис на маса, дартс и аеробика, както и игрище за плажен волейбол, организирани от външни контрагенти. Хотелът предоставя няколко възможности за забавления, сред които анимационна програма, дискотека и мини-клуб. Хранене: Може да се резервира специална оферта ол инклузив. Гостите имат право на избор на меню за закуска, обяд и вечеря. Диетични ястия, ястия без съдържание на глутен, вегетариански блюда и детски менюта се предлагат по желание. Допълнително се предоставят специални оферти за хранене и леки закуски. Хотелската база предлага безалкохолни напитки и алкохол. Кредитни карти: В хотела се приемат следните кредитни карти: Visa и MasterCard.

Сравняване с подобни места за престой

Избрано настаняване

Изберете дати, за да видите точните цени
Вижте цени

Подобни места за престой

  • от32 €
    Вижте цените от 2 сайта
    Вижте цени
  • от30 €
    Вижте цените от 2 сайта
    Вижте цени
  • от84 €
    Вижте цените от 6 сайта
    Вижте цени
  • от66 €
    Вижте цените от 8 сайта
    Вижте цени
  • от121 €
    Вижте цените от 8 сайта
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • от76 €
    Вижте цените от 4 сайта
    Вижте цени
  • от92 €
    Вижте цените от 2 сайта
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • от79 €
    Вижте цените от 2 сайта
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени

Мнения

7,8
Добро
въз основа на 1698 оценки от топ 
сайтове

    Топ удобства

    • WiFi във фоайето
    • WiFi в стаята
    • Басейн
    • Паркинг
    • Климатик
    • Ресторант
    • Бар в хотела

    Всички услуги

    Удобства в обекта

    1. Аркадни/видеоигри
    2. Асансьор
    3. Паркинг
    4. Тераса
    5. Бар
    6. Бар при басейна
    7. Открит басейн
    8. Стаи за непушачи
    9. Ресторант
    10. 24 ч рецепция
    11. Снекбар
    12. Плаж

    За пътуващи с деца

    1. Детско креватче
    2. Детска площадка
    3. Детстки клуб
    4. Организирани дейности за деца

    Удобства в стаята

    1. Баня с душ
    2. Сешоар
    3. Климатик
    4. Бюро
    5. Телефон
    6. Сейф в стаята
    7. Кабелна телевизия
    8. Хладилник
    9. Безплатен Wi-Fi в стаите
    10. Телевизор с плосък екран

    Спортни съоръжения

    1. Фитнес
    2. Тенис на маса

    Достъпност

    1. Достъпен паркинг

    Местоположение

    Слънчев бряг Слънчев бряг, Слънчев бряг, 8240, България

    Разстояние от MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive

    Слънчев бряг:0.4 km

    Ханска Шатра:2.3 km

    Света Богородица Елеуса (Несебър):4.4 km

    Църква „Христос Вседържител“:4.5 km

    Св. Архангели Гавраил и Михаил:4.5 km

    Св. Параскева:4.5 km

    Археологически музей:4.5 km

    Базилика:4.6 km

    Църква „Свети Стефан“:4.6 km

    Църква „Свети Иван Неосветени“:4.7 km

    Летище Бургас:21.7 km

    Владимир Павлов:30.2 km

    Explore nearby attractions

    Информация за обекта

    Слънчев бряг Слънчев бряг, Слънчев бряг, 8240, България

    Често задавани въпроси относно MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive

    • Има ли зона с басейн в(ъв) MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive?

      Да, MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive предлага 2 зони за басейни.

    • Допускат ли се домашни любимци в(ъв) MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive?

      Не, MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive не допуска домашни любимци.

    • Има ли достъпен паркинг в(ъв) MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive?

      Да, MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive предоставя Паркинг, Достъпен паркинг за гости.

    • Какви са часовете за настаняване и напускане на MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive?

      Настаняването в(ъв) MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive е възможно от: . Времето за напускане е до .

    • Къде се намира MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive?

      MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive се намира на Слънчев бряг Слънчев бряг, 8240, Слънчев бряг, България.

    Цените и наличността, които получаваме от сайтовете за резервации, се променят непрекъснато. Това означава, че невинаги може да намерите точно същата оферта, която сте видели в trivago, когато посетите сайта за резервации.

    Сред Hotels с топ оценка в/ъв Слънчев бряг

    • 3 Категория
      Хотел
      Admiral Plaza Hotel
      7,6Добро (718 оценки)
      Слънчев бряг, 0.6 km до Центъра на града
      от35 €
      Вижте цените от 8 сайта
      Вижте цени
    • 3 Категория
      Хотел
      Complex Sunrise by HMG - All Inclusive
      7,6Добро (1241 оценки)
      Слънчев бряг, 2.3 km до Центъра на града
      от107 €
      Вижте цените от 2 сайта
      Вижте цени
    • 4 Категория
      Хотел
      Hotel Kotva - All Inclusive
      7,8Добро (3776 оценки)
      Слънчев бряг, 3.2 km до Центъра на града
      Изберете дати, за да видите точните цени
      Вижте цени
    • 4 Категория
      Хотел
      Hotel Riva Park - All Inclusive
      8,4Много добро (2593 оценки)
      Слънчев бряг, 1.0 km до Центъра на града
      от88 €
      Вижте цените от 2 сайта
      Вижте цени
    • 4 Категория
      Хотел
      Mena Palace Hotel - All Inclusive
      7,8Добро (1816 оценки)
      Слънчев бряг, 0.7 km до Центъра на града
      от86 €
      Вижте цените от 2 сайта
      Вижте цени
    • 4 Категория
      Хотел
      MPM Hotel Condor - All Inclusive Light
      7,7Добро (1164 оценки)
      Слънчев бряг, 1.7 km до Центъра на града
      от62 €
      Вижте цените от 5 сайта
      Вижте цени
    • 4 Категория
      Хотел
      Burgas Beach Hotel
      8,3Много добро (2843 оценки)
      Слънчев бряг, 1.5 km до Центъра на града
      от125 €
      Вижте цените от 1 сайт
      Вижте цени
    • Популярен избор
      4 Категория
      Хотел
      Meliá Sunny Beach
      8,9Отличен (8082 оценки)
      Слънчев бряг, 0.4 km до Центъра на града
      от234 €
      Вижте цените от 1 сайт
      Вижте цени
    • 4 Категория
      Хотел
      iHotel Sunny Beach
      9,0Отличен (3548 оценки)
      Слънчев бряг, 1.2 km до Центъра на града
      от112 €
      Вижте цените от 3 сайта
      Вижте цени

    Дестинации край MPM Hotel Orel - Ultra All Inclusive