Вижте цените от 10 сайта
от111 €
Hotel Marinela Sofia
Hotel Marinela Sofia
Hotel Marinela Sofia
Hotel Marinela Sofia
Hotel Marinela Sofia

Сравняване с подобни места за престой

Избрано настаняване

  • Безплатен WiFi
  • Басейн
  • Спа
Вижте цените от 10 сайта
от111 €

Подобни места за престой

    • Безплатен WiFi
    • Паркинг
    • Климатик
    Вижте цените от 2 сайта
    от41 €
    • Безплатен WiFi
    • Паркинг
    • Климатик
    Вижте цените от 6 сайта
    от44 €
    • Безплатен WiFi
    • Басейн
    • Спа
    Вижте цените от 9 сайта
    от87 €
    • Безплатен WiFi
    • Климатик
    • Бар в хотела
    Вижте цените от 9 сайта
    от41 €
    • Безплатен WiFi
    • Паркинг
    • Климатик
    Вижте цените от 8 сайта
    от36 €
    • Безплатен WiFi
    • Климатик
    Вижте цените от 5 сайта
    от80 €
    • Паркинг
    • Климатик
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Спа
    • Климатик
    Вижте цените от 6 сайта
    от57 €
    • Безплатен WiFi
    • Спа
    • Паркинг
    Вижте цените от 5 сайта
    от82 €
    • Безплатен WiFi
    • Паркинг
    • Дом. любимци
    Вижте цените от 10 сайта
    от71 €
    • Безплатен WiFi
    • Басейн
    • Спа
    Вижте цените от 9 сайта
    от65 €
    • Безплатен WiFi
    • Басейн
    • Спа
    Вижте цените от 12 сайта
    от76 €

Ценова тенденция

Въз основа на най-ниските цени в trivago за последните 30 дни
634 €
315 €
0 €

пн, 26.10.26

157 €

вт, 27.10.26

178 €

ср, 28.10.26

178 €

чт, 29.10.26

246 €

пт, 30.10.26

248 €

сб, 31.10.26

246 €

нд, 01.11.26

127 €

пн, 02.11.26

126 €

вт, 03.11.26

149 €

ср, 04.11.26

157 €

чт, 05.11.26

162 €

пт, 06.11.26

144 €

сб, 07.11.26

142 €

нд, 08.11.26

119 €

пн, 09.11.26

127 €

вт, 10.11.26

142 €

ср, 11.11.26

142 €

чт, 12.11.26

141 €

пт, 13.11.26

139 €

сб, 14.11.26

133 €

нд, 15.11.26

126 €

пн, 16.11.26

140 €

вт, 17.11.26

148 €

ср, 18.11.26

148 €

чт, 19.11.26

150 €

пт, 20.11.26

125 €

сб, 21.11.26

124 €

нд, 22.11.26

127 €

пн, 23.11.26

132 €

вт, 24.11.26

149 €

ср, 25.11.26

164 €

чт, 26.11.26

634 €

пт, 27.11.26

132 €

сб, 28.11.26

133 €

нд, 29.11.26

127 €

пн, 30.11.26

148 €

вт, 01.12.26

140 €

ср, 02.12.26

-

чт, 03.12.26

140 €

пт, 04.12.26

117 €

сб, 05.12.26

117 €

нд, 06.12.26

120 €

пн, 07.12.26

-

вт, 08.12.26

134 €

ср, 09.12.26

139 €

чт, 10.12.26

-

пт, 11.12.26

125 €

сб, 12.12.26

148 €

нд, 13.12.26

128 €

пн, 14.12.26

-

вт, 15.12.26

135 €

ср, 16.12.26

132 €

чт, 17.12.26

-

пт, 18.12.26

122 €

сб, 19.12.26

121 €

нд, 20.12.26

119 €

пн, 21.12.26

-

вт, 22.12.26

-

ср, 23.12.26

132 €

чт, 24.12.26

118 €

пт, 25.12.26

-

сб, 26.12.26

117 €

Мнения

8,0
Много добро
въз основа на 11 448 оценки от топ 
сайтове

Оценка над средната за София

Мнения на гости

Отлично20%
Много добро22%
Добро17%
Приемливо13%
Зле28%

Топ удобства

  • WiFi във фоайето
  • WiFi в стаята
  • Басейн
  • Спа
  • Паркинг
  • Дом. любимци
  • Климатик
  • Ресторант
  • Бар в хотела
  • Фитнес

Всички услуги

Уелнес

  1. Салон за красота
  2. Парна баня
  3. Масаж
  4. Сауна
  5. Хамам спа
  6. Халат за баня

Удобства в обекта

  1. Бизнес център
  2. Кафене
  3. Дискотека/нощен клуб
  4. Фоайе/лоби
  5. Експресно настаняване/напускане
  6. Асансьор
  7. Фитнес
  8. Фризьор
  9. Паркинг
  10. Тераса
  11. Пиколо
  12. С домашни любимци

За пътуващи с деца

  1. Детско креватче

Достъпност

  1. Достъп за инвалиди
  2. Достъпно придвижване в сградите
  3. Достъпна баня
  4. Достъпен паркинг
  5. Достъпност в стаята

Удобства в стаята

  1. Вана
  2. Баня с душ
  3. Прозорци (отваряеми)
  4. Телевизор
  5. Сешоар
  6. Отопление
  7. Климатик
  8. Козметично огледало
  9. Минибар
  10. Платена телевизия
  11. Сателитна телевизия
  12. Бюро

Спортни съоръжения

  1. Фитнес
  2. Туристическа пътека
  3. Йога

Тема/тип на хотела

  1. Конгресен хотел

Характеристики на хотела

  1. За семейства

Местоположение

Blvd "James Bourchier" 100, София, 1407, България

Разстояние от Hotel Marinela Sofia

Джеймс Баучер:0.2 km

Национален Дворец На Културата:1.4 km

Национален Стадион Васил Левски:2.2 km

Стадион Българска Армия:2.2 km

Народно Събрание На Република България:2.7 km

София:2.9 km

Храм-паметник Св. Александър Невски:2.9 km

Баня Баши Джамия:3.1 km

Централна Минерална Баня:3.1 km

Стадион Виваком Арена – Георги Аспарухов:5.2 km

Боянска църква:5.3 km

Летище „Васил Левски“ - София:7.8 km

Explore nearby attractions

Информация за обекта

Blvd "James Bourchier" 100, София, 1407, България

Често задавани въпроси относно Hotel Marinela Sofia

  • Има ли зона с басейн в(ъв) Hotel Marinela Sofia?

    Да, Hotel Marinela Sofia предлага 1 зона за басейн.

  • Допускат ли се домашни любимци в(ъв) Hotel Marinela Sofia?

    Да, Hotel Marinela Sofia има политика относно домашни любимци, която може да варира в зависимост от типа стая или наличността. Моля, проверете директно в хотела за съответната политика относно домашните любимци.

  • Има ли достъпен паркинг в(ъв) Hotel Marinela Sofia?

    Да, Hotel Marinela Sofia предоставя Паркинг, Достъпен паркинг за гости.

  • Какви са часовете за настаняване и напускане на Hotel Marinela Sofia?

    Настаняването в(ъв) Hotel Marinela Sofia е възможно от: . Времето за напускане е до .

  • Къде се намира Hotel Marinela Sofia?

    Hotel Marinela Sofia се намира на Blvd "James Bourchier" 100, 1407, София, България.

Цените и наличността, които получаваме от сайтовете за резервации, се променят непрекъснато. Това означава, че невинаги може да намерите точно същата оферта, която сте видели в trivago, когато посетите сайта за резервации.

Сред Hotels с топ оценка в/ъв София

  • Eurostars Sofia City
    Вижте цените от 6 сайта
    от70 €
  • Hotel Favorit
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Central Hotel Sofia
    Вижте цените от 8 сайта
    от61 €
  • Grand Hotel Sofia
    Вижте цените от 11 сайта
    от105 €
  • Популярен избор
    easyHotel Sofia
    Вижте цените от 8 сайта
    от36 €
  • ATM Hotel
    Вижте цените от 2 сайта
    от41 €
  • Crowne Plaza Sofia by IHG
    Вижте цените от 8 сайта
    от117 €
  • Hotel Via Serdika
    Вижте цените от 1 сайт
    от81 €
  • Maison Sofia - MGallery
    Вижте цените от 12 сайта
    от76 €

Дестинации край Hotel Marinela Sofia