Изберете дати, за да видите точните цени
Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa
Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa
Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa
Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa
Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa

Сравняване с подобни места за престой

Избрано настаняване

  • Безплатен WiFi
  • Басейн
  • Спа
Изберете дати, за да видите точните цени

Подобни места за престой

    • Безплатен WiFi
    • Басейн
    • Спа
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Дом. любимци
    • Климатик
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Паркинг
    • Дом. любимци
    от53 €
    Вижте цените от 3 сайта
    • Безплатен WiFi
    • Паркинг
    • Климатик
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Басейн
    • Спа
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Паркинг
    • Климатик
    • Ресторант
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Басейн
    • Спа
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Басейн
    • Спа
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Спа
    • Паркинг
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Басейн
    • Спа
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Климатик
    • Ресторант
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Паркинг
    • Климатик
    Изберете дати, за да видите точните цени

Други хотели на Wyndham Hotels and Resorts в Измир

  • Изберете дати, за да видите точните цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
  • Популярен избор
    Изберете дати, за да видите точните цени

Често задавани въпроси за Измир

  • Колко хотела на Wyndham Hotels and Resorts има в Измир?

    В Измир има 5 хотела на Wyndham Hotels and Resorts, включително този.

  • Каква е обичайната цена на хотелите на Wyndham Hotels and Resorts в Измир?

    Цените на хотелите на Wyndham Hotels and Resorts в Измир обичайно варират от 0 € до 0 € на нощ, въз основа на прогнозните цени.

Ценова тенденция

Въз основа на най-ниските цени в trivago за последните 30 дни
179 €
90 €
0 €

Thu, 17.09.26

169 €

Fri, 18.09.26

169 €

Sat, 19.09.26

169 €

Sun, 20.09.26

144 €

Mon, 21.09.26

144 €

Tue, 22.09.26

179 €

Wed, 23.09.26

176 €

Thu, 24.09.26

165 €

Fri, 25.09.26

142 €

Sat, 26.09.26

149 €

Sun, 27.09.26

147 €

Mon, 28.09.26

144 €

Tue, 29.09.26

151 €

Wed, 30.09.26

144 €

Thu, 01.10.26

161 €

Fri, 02.10.26

-

Sat, 03.10.26

-

Sun, 04.10.26

-

Mon, 05.10.26

144 €

Tue, 06.10.26

-

Wed, 07.10.26

144 €

Thu, 08.10.26

-

Fri, 09.10.26

-

Sat, 10.10.26

-

Sun, 11.10.26

-

Mon, 12.10.26

144 €

Tue, 13.10.26

161 €

Wed, 14.10.26

144 €

Thu, 15.10.26

161 €

Fri, 16.10.26

-

Sat, 17.10.26

-

Sun, 18.10.26

-

Mon, 19.10.26

-

Tue, 20.10.26

-

Wed, 21.10.26

-

Thu, 22.10.26

-

Fri, 23.10.26

-

Sat, 24.10.26

-

Sun, 25.10.26

-

Mon, 26.10.26

-

Tue, 27.10.26

-

Wed, 28.10.26

-

Thu, 29.10.26

-

Fri, 30.10.26

-

Sat, 31.10.26

-

Мнения

9,0
Отличен
въз основа на 11 651 оценки от топ 
сайтове

Оценка над средната за Измир

Мнения на гости

Отличен73%
Много добро16%
Добро6%
Приемлив1%
Зле4%

Топ удобства

  • WiFi във фоайето
  • WiFi в стаята
  • Басейн
  • Спа
  • Паркинг
  • Дом. любимци
  • Климатик
  • Ресторант
  • Бар в хотела
  • Фитнес

Всички услуги

Уелнес

  1. Салон за красота
  2. Парна баня
  3. Масаж
  4. Сауна
  5. Солариум
  6. Вана за хидромасаж
  7. Хидротерапия
  8. Процедури за тяло
  9. Хамам спа
  10. Масаж с горещи камъни
  11. Халат за баня
  12. Скраб за тяло

Удобства в обекта

  1. Бизнес център
  2. Кафене
  3. Дискотека/нощен клуб
  4. Фоайе/лоби
  5. Експресно настаняване/напускане
  6. Асансьор
  7. Фитнес
  8. Фризьор
  9. Паркинг
  10. Тераса
  11. Пиколо
  12. С домашни любимци

За пътуващи с деца

  1. Детско креватче
  2. Детско меню

Достъпност

  1. Достъп за инвалиди
  2. Достъпно придвижване в сградите
  3. Достъпен паркинг

Удобства в стаята

  1. Вана
  2. Баня с душ
  3. Ютия/дъска за гладене
  4. Телевизор
  5. Сешоар
  6. Отопление
  7. Ел. чайник
  8. Климатик
  9. Козметично огледало
  10. Минибар
  11. Радио
  12. Сателитна телевизия

Спортни съоръжения

  1. Велосипеди под наем
  2. Фитнес
  3. Миниголф
  4. Туристическа пътека
  5. Тенис на маса
  6. Йога

Тема/тип на хотела

  1. Конгресен хотел

Храни и напитки

  1. Халал
  2. Вегетарианска храна

Местоположение

İnciraltı, İnciraltı Cd. No:67, 35340, Измир, Турция

Разстояние от Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa

TCG Pirireis:0.2 km

DEÜ Hastanesi:2.1 km

Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi:4.2 km

Asansör:7.4 km

:8.4 km

İzmir Clock Tower:8.4 km

Agora Açık Hava Müzesi:9.3 km

Kadifekale:9.8 km

Atatürk Mask:9.9 km

Kültürpark:10 km

İzmir Atatürk Stadyumu:13 km

Adnan Menderes Airport:17.4 km

Explore nearby attractions

Информация за обекта

İnciraltı, İnciraltı Cd. No:67, 35340, Измир, Турция

Често задавани въпроси относно Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa

  • Има ли зона с басейн в(ъв) Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa?

    Да, Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa предлага 2 зони за басейни.

  • Допускат ли се домашни любимци в(ъв) Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa?

    Да, Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa има политика относно домашни любимци, която може да варира в зависимост от типа стая или наличността. Моля, проверете директно в хотела за съответната политика относно домашните любимци.

  • Има ли достъпен паркинг в(ъв) Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa?

    Да, Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa предоставя Паркинг, Достъпен паркинг за гости.

  • Какви са часовете за настаняване и напускане на Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa?

    Настаняването в(ъв) Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa е възможно от: . Времето за напускане е до .

  • Къде се намира Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa?

    Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa се намира на İnciraltı, İnciraltı Cd. No:67, 35340, Измир, Турция.

Цените и наличността, които получаваме от сайтовете за резервации, се променят непрекъснато. Това означава, че невинаги може да намерите точно същата оферта, която сте видели в trivago, когато посетите сайта за резервации.

Сред Hotels с топ оценка в/ъв Измир

  • Piano Hotel
    от53 €
    Вижте цените от 3 сайта
  • My Way Deluxe Hotel
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Oglakcioglu Park Hotel
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Популярен избор
    Park Inn by Radisson Izmir
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • DoubleTree by Hilton Izmir Airport
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Alion Hotel
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Популярен избор
    Perla Arya Hotel
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Met Boutique Hotel
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Helen Inn
    Изберете дати, за да видите точните цени

Дестинации край Wyndham Grand Izmir Ozdilek Thermal & Spa