Изберете дати, за да видите точните цени
The Mauian Hotel
The Mauian Hotel
The Mauian Hotel
The Mauian Hotel
The Mauian Hotel

Мнения

9,0
Отлично
въз основа на 1935 оценки от топ 
сайтове

Оценка над средната за Лахайна

Мнения на гости

Отлично66%
Много добро21%
Добро7%
Приемливо2%
Зле4%

Топ удобства

  • WiFi във фоайето
  • WiFi в стаята
  • Басейн
  • Паркинг
  • Климатик

Всички услуги

Удобства в обекта

  1. Експресно настаняване/напускане
  2. Паркинг
  3. Компютър с интернет
  4. Шезлонги
  5. Хавлии за басейна/плажа
  6. Услуга за пране
  7. WiFi във фоайето
  8. Перална машина
  9. Безплатен WiFi
  10. Басейн
  11. Камериерски услуги
  12. Wi-Fi

Удобства в стаята

  1. Телевизор
  2. Климатик
  3. Сателитна телевизия
  4. Бюро
  5. Малък салон
  6. Микровълнова печка
  7. Безплатен Wi-Fi в стаите
  8. Кафемашина
  9. Телевизор с плосък екран
  10. Грил на открито
  11. Градина или двор
  12. Осигурени кърпи

Характеристики на хотела

  1. За семейства

Уелнес

  1. Халат за баня

Спортни съоръжения

  1. Шнорхелинг

Местоположение

5441 Lower Honoapiilani Rd, Лахайна, 96761, САЩ

Разстояние от The Mauian Hotel

:1.7 km

Kapalua Labyrinth:4.2 km

Sugar Cane Train Kaanapali Station:5.5 km

Mahana Ridge Trailhead:5.9 km

Maui Theatre:11 km

Brick Palace:11.4 km

Old Prison:11.5 km

Old Lahaina Courthouse:11.6 km

Old Fort:11.6 km

Lahaina Historic District:11.7 km

ʻIliʻiliʻōpae Heiau:17.4 km

Daniel K. Inouye International Airport:134.9 km

Информация за обекта

5441 Lower Honoapiilani Rd, Лахайна, 96761, САЩ

Често задавани въпроси относно The Mauian Hotel

  • Има ли зона с басейн в(ъв) The Mauian Hotel?

    Да, The Mauian Hotel предлага 1 зона за басейн.

  • Допускат ли се домашни любимци в(ъв) The Mauian Hotel?

    Не, The Mauian Hotel не допуска домашни любимци.

  • Има ли достъпен паркинг в(ъв) The Mauian Hotel?

    Да, The Mauian Hotel предоставя Паркинг за гости.

  • Къде се намира The Mauian Hotel?

    The Mauian Hotel се намира на 5441 Lower Honoapiilani Rd, 96761, Лахайна, САЩ.

  • Каква е политиката за анулиране за The Mauian Hotel?

    Политиката за анулиране за The Mauian Hotel варира в зависимост от типа стая и условията за резервация.

Цените и наличността, които получаваме от сайтовете за резервации, се променят непрекъснато. Това означава, че невинаги може да намерите точно същата оферта, която сте видели в trivago, когато посетите сайта за резервации.

Сред Hotels с топ оценка в/ъв Лахайна

  • The Whaler Resort
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Kaanapali Alii
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Hyatt Vacation Club at Ka'anapali Beach
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Kaanapali Maui at the Eldorado by OUTRIGGER
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Noelani Condominium Resort
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Ho'oilo House
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Kahana Reef #414
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Kaanapali Ocean Inn
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Kulakane
    Изберете дати, за да видите точните цени

Други места за престой в/ъв Лахайна

Популярни категории хотели в Лахайна

Дестинации край The Mauian Hotel