Изберете дати, за да видите точните цени
Stay Inn Manchester
Stay Inn Manchester
Stay Inn Manchester
Stay Inn Manchester
Stay Inn Manchester

Сравняване с подобни места за престой

Избрано настаняване

  • Безплатен WiFi
  • Ресторант
  • Бар в хотела
Изберете дати, за да видите точните цени

Подобни места за престой

    • Безплатен WiFi
    • Климатик
    • Ресторант
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Дом. любимци
    • Бар в хотела
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Паркинг
    • Климатик
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Дом. любимци
    • Климатик
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Бар в хотела
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Спа
    • Паркинг
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Климатик
    • Ресторант
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Бар в хотела
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Дом. любимци
    • Ресторант
    • Бар в хотела
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Дом. любимци
    • Климатик
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Дом. любимци
    • Климатик
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Паркинг
    • Дом. любимци
    Изберете дати, за да видите точните цени

Мнения

7,3
въз основа на 5556 оценки от топ 
сайтове

Оценка над средната за Манчестър

Мнения на гости

Отлично24%
Много добро33%
Добро22%
Приемливо10%
Зле11%

Топ удобства

  • WiFi във фоайето
  • WiFi в стаята
  • Ресторант
  • Бар в хотела

Всички услуги

Удобства в обекта

  1. Бизнес център
  2. Кафене
  3. Фоайе/лоби
  4. Експресно настаняване/напускане
  5. Бар
  6. Стаи за непушачи
  7. Компютър с интернет
  8. Ресторант
  9. 24 ч рецепция
  10. Пазаруване в бутик на място
  11. Снекбар
  12. Услуга за пране

Достъпност

  1. Достъп за инвалиди
  2. Достъпен паркинг

Удобства в стаята

  1. Баня с душ
  2. Прозорци (отваряеми)
  3. Телевизор
  4. Сешоар
  5. Отопление
  6. Ел. чайник
  7. Сателитна телевизия
  8. Бюро
  9. Малък салон
  10. Телефон
  11. Сейф в стаята
  12. Кабелна телевизия

Тема/тип на хотела

  1. Конгресен хотел
  2. Хотел до летище
  3. Екохотел

Характеристики на хотела

  1. За семейства

Храни и напитки

  1. Халал

Местоположение

55 Blackfriars Road, Manchester, Манчестър, M37DB, Великобритания

Разстояние от Stay Inn Manchester

Salford Central:0.4 km

AO Arena:0.7 km

Манчестър:1.2 km

Moor Lane:3.3 km

Old Trafford:3.6 km

Etihad Stadium:3.6 km

Co-op Live:3.6 km

Emirates Old Trafford:4 km

Joie Stadium:4.1 km

Boundary Park:11.3 km

Edgeley Park:11.3 km

Manchester Airport:14.7 km

Explore nearby attractions

Информация за обекта

55 Blackfriars Road, Manchester, Манчестър, M37DB, Великобритания

Често задавани въпроси относно Stay Inn Manchester

  • Има ли зона с басейн в(ъв) Stay Inn Manchester?

    Не, Stay Inn Manchester не предлага зони с басейн.

  • Допускат ли се домашни любимци в(ъв) Stay Inn Manchester?

    Не, Stay Inn Manchester не допуска домашни любимци.

  • Има ли достъпен паркинг в(ъв) Stay Inn Manchester?

    Да, Stay Inn Manchester предоставя Достъпен паркинг за гости.

  • Какви са часовете за настаняване и напускане на Stay Inn Manchester?

    Настаняването в(ъв) Stay Inn Manchester е възможно от: . Времето за напускане е до .

  • Къде се намира Stay Inn Manchester?

    Stay Inn Manchester се намира на 55 Blackfriars Road, Manchester, M37DB, Манчестър, Великобритания.

Цените и наличността, които получаваме от сайтовете за резервации, се променят непрекъснато. Това означава, че невинаги може да намерите точно същата оферта, която сте видели в trivago, когато посетите сайта за резервации.

Сред Hotels с топ оценка в/ъв Манчестър

  • ibis budget Manchester Airport
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Holiday Inn Express Manchester Airport by IHG
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Crowne Plaza Manchester Airport by IHG
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • The Midland
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Travelodge Manchester Salford Quays
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Premier Inn Manchester Airport - M56/J6 Runger Lane North
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Hotel Football, Old Trafford, a Tribute Portfolio Hotel
    Изберете дати, за да видите точните цени
  • Dakota Manchester
    Изберете дати, за да видите точните цени

Други места за престой в/ъв Манчестър

Дестинации край Stay Inn Manchester