от13 €
Вижте цените от 4 сайта
Вижте цени
Ganga Hotel & Apartment
Ganga Hotel & Apartment
Ganga Hotel & Apartment
Ganga Hotel & Apartment
Ganga Hotel & Apartment

Сравняване с подобни места за престой

Избрано настаняване

от13 €
Вижте цените от 4 сайта
Вижте цени

Подобни места за престой

  • от139 €
    Вижте цените от 6 сайта
    Вижте цени
  • от107 €
    Вижте цените от 1 сайт
    Вижте цени
  • от98 €
    Вижте цените от 8 сайта
    Вижте цени
  • от62 €
    Вижте цените от 7 сайта
    Вижте цени
  • от89 €
    Вижте цените от 7 сайта
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • от60 €
    Вижте цените от 8 сайта
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • от31 €
    Вижте цените от 4 сайта
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени

Ценова тенденция

Въз основа на най-ниските цени в trivago за последните 30 дни
0 €
0 €
0 €

Мнения

6,9
въз основа на 1243 оценки от топ 
сайтове
  • Чистота
    7,2
    Приемлив
  • Разположение
    7,2
    Приемлив
  • Обслужване
    8,4
    Много добро
  • Комфорт
    7,9
    Добро
  • Удобства
    7,9
    Добро
  • Качество за цена
    8,2
    Много добро

Топ удобства

  • WiFi във фоайето
  • WiFi в стаята
  • Басейн
  • Паркинг
  • Климатик
  • Ресторант

Всички услуги

Удобства в обекта

  1. Кафене
  2. Фоайе/лоби
  3. Експресно настаняване/напускане
  4. Паркинг
  5. Тераса
  6. Открит басейн
  7. Закрит басейн
  8. Сейф в хотела (рецепция)
  9. Конферентна зала
  10. Стаи за непушачи
  11. Ресторант
  12. 24 ч рецепция

Уелнес

  1. Масаж

Удобства в стаята

  1. Баня с душ
  2. Ютия/дъска за гладене
  3. Прозорци (отваряеми)
  4. Телевизор
  5. Климатик
  6. Минибар
  7. Платена телевизия
  8. Сателитна телевизия
  9. Бюро
  10. Телефон
  11. Сейф в стаята
  12. Кабелна телевизия

Спортни съоръжения

  1. Велосипеди под наем

Характеристики на хотела

  1. С положително отношение към ЛГБТК+

Храни и напитки

  1. Халал

За пътуващи с деца

  1. Детско меню

Местоположение

Jl. Kepuh Segina 8, Jl. Kepuh Segina No.8 A, Денпасар, 80119, Индонезия

Разстояние от Ganga Hotel & Apartment

Bali Shell Museum:3.4 km

Денпасар:4.7 km

Monumen Bajra Sandhi:5 km

Ngurah Rai International Airport:7.4 km

Tanah Lot Temple:13.3 km

Nusa Dua Beach:13.4 km

Garuda Wisnu Kencana Cultural Park:14.3 km

Garuda Wisnu Kencana statue:14.7 km

Dipta Stadium:19.9 km

Bali Safari & Marine Park:20.5 km

Puri Saren Agung Ubud Palace:21.3 km

Explore nearby attractions

Информация за обекта

Jl. Kepuh Segina 8, Jl. Kepuh Segina No.8 A, Денпасар, 80119, Индонезия

Често задавани въпроси относно Ganga Hotel & Apartment

  • Има ли зона с басейн в(ъв) Ganga Hotel & Apartment?

    Да, Ganga Hotel & Apartment предлага 2 зони за басейни.

  • Допускат ли се домашни любимци в(ъв) Ganga Hotel & Apartment?

    Не, Ganga Hotel & Apartment не допуска домашни любимци.

  • Има ли достъпен паркинг в(ъв) Ganga Hotel & Apartment?

    Да, Ganga Hotel & Apartment предоставя Паркинг за гости.

  • Какви са часовете за настаняване и напускане на Ganga Hotel & Apartment?

    Настаняването в(ъв) Ganga Hotel & Apartment е възможно от: . Времето за напускане е до .

  • Къде се намира Ganga Hotel & Apartment?

    Ganga Hotel & Apartment се намира на Jl. Kepuh Segina 8, Jl. Kepuh Segina No.8 A, 80119, Денпасар, Индонезия.

Цените и наличността, които получаваме от сайтовете за резервации, се променят непрекъснато. Това означава, че невинаги може да намерите точно същата оферта, която сте видели в trivago, когато посетите сайта за резервации.

Сред Hotels с топ оценка в/ъв Денпасар

  • 4 Категория
    Хотел
    eL Hotel & Resort Bali Sanur
    8,8Отличен (579 оценки)
    Денпасар, 5.9 km до Центъра на града
    Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • 4 Категория
    Хотел
    Kejora Suites
    9,2Отличен (3050 оценки)
    Денпасар, 5.6 km до Центъра на града
    от79 €
    Вижте цените от 6 сайта
    Вижте цени
  • Популярен избор
    4 Категория
    Хотел
    ARTOTEL Sanur Bali
    9,1Отличен (8951 оценки)
    Денпасар, 6.9 km до Центъра на града
    Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • 4 Категория
    Хотел
    Maison Aurelia Sanur, Bali - By Préférence
    9,3Отличен (3768 оценки)
    Денпасар, 6.3 km до Центъра на града
    Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • 3 Категория
    Хотел
    Hotel Segara Agung
    7,9Добро (1474 оценки)
    Денпасар, 7.0 km до Центъра на града
    Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • 3 Категория
    Хотел
    Abian Harmony Hotel
    7,5Добро (4669 оценки)
    Денпасар, 6.7 km до Центъра на града
    от24 €
    Вижте цените от 6 сайта
    Вижте цени
  • 3 Категория
    Хотел
    Sativa Sanur Cottages
    8,1Много добро (1340 оценки)
    Денпасар, 7.0 km до Центъра на града
    Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • 3 Категория
    Хотел
    Inna Bali Heritage Hotel
    8,0Много добро (2780 оценки)
    Денпасар, 0.6 km до Центъра на града
    от17 €
    Вижте цените от 6 сайта
    Вижте цени
  • 3 Категория
    Хотел
    Hotel Jati Sanur
    8,5Отличен (1216 оценки)
    Денпасар, 6.4 km до Центъра на града
    Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени

Други места за престой в/ъв Денпасар

Дестинации край Ganga Hotel & Apartment