Изберете дати, за да видите точните цени
Вижте цени
Hostel Izida 2

Сравняване с подобни места за престой

Избрано настаняване

Изберете дати, за да видите точните цени
Вижте цени

Подобни места за престой

  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени

Мнения

8,4
Много добро
въз основа на 517 оценки от топ 
сайтове
  • Чистота
    8,6
    Отличен
  • Разположение
    7,6
    Добро
  • Обслужване
    8,4
    Много добро
  • Комфорт
    8,2
    Много добро
  • Удобства
    8,0
    Много добро
  • Качество за цена
    8,4
    Много добро

Топ удобства

  • WiFi във фоайето
  • WiFi в стаята
  • Паркинг
  • Климатик

Всички услуги

Удобства в обекта

  1. Паркинг
  2. Стаи за непушачи
  3. WiFi във фоайето
  4. Превоз до летището
  5. Безплатен WiFi
  6. Wi-Fi
  7. Протоколи за безопасност

Удобства в стаята

  1. Баня с душ
  2. Прозорци (отваряеми)
  3. Телевизор
  4. Отопление
  5. Климатик
  6. Сателитна телевизия
  7. Бюро
  8. Малък салон
  9. Кабелна телевизия
  10. WiFi (стая)
  11. Безплатен Wi-Fi в стаите
  12. Дрешник

Спортни съоръжения

  1. Тенис корт

Местоположение

An. Stoyanov 2, Добрич, 9300, България

Разстояние от Hostel Izida 2

Добрич Север:1.1 km

Регионален исторически музей:2 km

Добрич:2.1 km

зала "Добрич":2.3 km

Куклен театър "Дора Габе":2.3 km

Читалище "Йордан Йовков":2.3 km

Литературен музей "Йордан Йовков":2.7 km

Исторически музей:2.7 km

Летен Театър:2.8 km

Стадион "Дружба":3.6 km

Птичи двор:3.8 km

Летище Варна:39.5 km

Explore nearby attractions

Информация за обекта

An. Stoyanov 2, Добрич, 9300, България

Често задавани въпроси относно Hostel Izida 2

  • Има ли зона с басейн в(ъв) Hostel Izida 2?

    Не, Hostel Izida 2 не предлага зони с басейн.

  • Допускат ли се домашни любимци в(ъв) Hostel Izida 2?

    Не, Hostel Izida 2 не допуска домашни любимци.

  • Има ли достъпен паркинг в(ъв) Hostel Izida 2?

    Да, Hostel Izida 2 предоставя Паркинг за гости.

  • Какви са часовете за настаняване и напускане на Hostel Izida 2?

    Настаняването в(ъв) Hostel Izida 2 е възможно от: . Времето за напускане е до .

  • Къде се намира Hostel Izida 2?

    Hostel Izida 2 се намира на An. Stoyanov 2, 9300, Добрич, България.

Цените и наличността, които получаваме от сайтовете за резервации, се променят непрекъснато. Това означава, че невинаги може да намерите точно същата оферта, която сте видели в trivago, когато посетите сайта за резервации.

Сред Hotels с топ оценка в/ъв Добрич

  • 2 Категория
    Хотел
    Hotel Rivera
    /Няма налична оценка 
    Добрич, 0.5 km до Центъра на града
    Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени
  • 1 Категория
    Хотел
    Dobrichki Khipodrum
    /Няма налична оценка 
    Добричка, 15.3 km до Центъра на града
    Изберете дати, за да видите точните цени
    Вижте цени

Други места за престой в/ъв Добрич

Популярни категории хотели в Добрич

Дестинации край Hostel Izida 2