Изберете дати, за да видите точните цени
Liberty Kusadasi
Liberty Kusadasi
Liberty Kusadasi
Liberty Kusadasi
Liberty Kusadasi

Сравняване с подобни места за престой

Избрано настаняване

  • Безплатен WiFi
  • Басейн
  • Спа
Изберете дати, за да видите точните цени

Подобни места за престой

    • Безплатен WiFi
    • Басейн
    • Спа
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Басейн
    • Спа
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Басейн
    • Спа
    • Паркинг
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Безплатен WiFi
    • Басейн
    • Спа
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Басейн
    • Спа
    • Паркинг
    Изберете дати, за да видите точните цени
    • Изберете дати, за да видите точните цени
      • Басейн
      • Спа
      • Паркинг
      Изберете дати, за да видите точните цени
      • Басейн
      • Спа
      • Паркинг
      Изберете дати, за да видите точните цени
      • Безплатен WiFi
      • Басейн
      • Спа
      Вижте цените от 8 сайта
      от111 €
      • Басейн
      Изберете дати, за да видите точните цени
      • Безплатен WiFi
      • Басейн
      • Спа
      Изберете дати, за да видите точните цени
      • Безплатен WiFi
      • Басейн
      • Спа
      Изберете дати, за да видите точните цени

    Мнения

    8,9
    Отлично
    въз основа на 3365 оценки от топ 
    сайтове

    Оценка над средната за Кушадасъ

    Мнения на гости

    Отлично50%
    Много добро30%
    Добро15%
    Приемливо0%
    Зле5%

    Топ удобства

    • WiFi във фоайето
    • WiFi в стаята
    • Басейн
    • Спа
    • Паркинг
    • Климатик
    • Ресторант
    • Бар в хотела
    • Фитнес

    Всички услуги

    Удобства в обекта

    1. Бизнес център
    2. Кафене
    3. Дискотека/нощен клуб
    4. Експресно настаняване/напускане
    5. Асансьор
    6. Фитнес
    7. Паркинг
    8. Бар
    9. Бар при басейна
    10. Открит басейн
    11. Закрит басейн
    12. Конферентна зала

    Уелнес

    1. Парна баня
    2. Масаж
    3. Сауна
    4. Вана за хидромасаж
    5. Хамам спа

    Удобства в стаята

    1. Ютия/дъска за гладене
    2. Климатик
    3. Бюро
    4. Телефон
    5. Сейф в стаята
    6. Безплатен Wi-Fi в стаите
    7. Грил на открито
    8. Дневна или място за сядане
    9. Пожарогасител
    10. Градина или двор
    11. Димен детектор
    12. Играчки в стаята

    Спортни съоръжения

    1. Голф
    2. Фитнес
    3. Миниголф
    4. Сърфиране
    5. Тенис корт
    6. Гмуркане
    7. Тенис на маса
    8. Йога

    За пътуващи с деца

    1. Детска площадка
    2. Детстки клуб

    Характеристики на хотела

    1. За семейства

    Достъпност

    1. Достъпен паркинг

    Местоположение

    Yavansu, 701/1 Sokak No:2, 09400, Кушадасъ, Турция

    Разстояние от Liberty Kusadasi

    Кушадасъ:3.7 km

    Zeus Cave:13.3 km

    Library Of Celsus:14.7 km

    Ephesus:14.8 km

    Church Of Mary:15.2 km

    Temple Of Artemis (Artemision):16.8 km

    Ephesus Archaeological Museum:16.9 km

    Claros:20.5 km

    Adnan Menderes Airport:52.3 km

    Explore nearby attractions

    Информация за обекта

    Yavansu, 701/1 Sokak No:2, 09400, Кушадасъ, Турция

    Често задавани въпроси относно Liberty Kusadasi

    • Има ли зона с басейн в(ъв) Liberty Kusadasi?

      Да, Liberty Kusadasi предлага 2 зони за басейни.

    • Допускат ли се домашни любимци в(ъв) Liberty Kusadasi?

      Не, Liberty Kusadasi не допуска домашни любимци.

    • Има ли достъпен паркинг в(ъв) Liberty Kusadasi?

      Да, Liberty Kusadasi предоставя Паркинг, Достъпен паркинг за гости.

    • Къде се намира Liberty Kusadasi?

      Liberty Kusadasi се намира на Yavansu, 701/1 Sokak No:2, 09400, Кушадасъ, Турция.

    • Какви популярни забележителности се намират близо до Liberty Kusadasi?

      Близо до Liberty Kusadasi се намират следните забележителности: Long Beach, Adaland Aquapark, Ефес, Археологически музей Ефес, Didim Aqua Park, Kusadasi Limani, Kustur Beach, Крайбрежен булевард Atatürk Bulvari.

    Цените и наличността, които получаваме от сайтовете за резервации, се променят непрекъснато. Това означава, че невинаги може да намерите точно същата оферта, която сте видели в trivago, когато посетите сайта за резервации.

    Сред Hotels с топ оценка в/ъв Кушадасъ

    • Odelia Resort Hotel
      Изберете дати, за да видите точните цени
    • Ekin Hotel
      Изберете дати, за да видите точните цени
    • Charisma De Luxe Hotel
      Вижте цените от 8 сайта
      от85 €
    • Fantasia Deluxe Hotel
      Изберете дати, за да видите точните цени
    • DoubleTree by Hilton Kusadasi
      Вижте цените от 7 сайта
      от98 €
    • Ramada Hotel & Suites by Wyndham Kusadasi
      Изберете дати, за да видите точните цени
    • Sealight Resort Hotel
      Изберете дати, за да видите точните цени
    • Korumar Ephesus Beach & Spa Resort - Ultra All Inclusive
      Изберете дати, за да видите точните цени
    • Marbel Hotel by Palm Wings
      Изберете дати, за да видите точните цени

    Дестинации край Liberty Kusadasi