Хотел Aqualuz в португалския град Лагос е разположен в непосредствена близост до морския бряг на Алгарве и предлага настаняване във фамилни стаи, студиа и едностайни апартаменти. Стаите са оборудвани с климатик, радио, телефон, телевизор със сателитна телевизия и сейф. Разполагат още с напълно оборудван кухненски бокс с микровълнова фурна, хладилник и кафе машина. Банята е с душ или вана и сешоар,
В хотела е осигурена 24 часова рецепция, достъп за хора с увреждания, асансьор, паркинг и интер
[още]Хотел Aqualuz в португалския град Лагос е разположен в непосредствена близост до морския бряг на Алгарве и предлага настаняване във фамилни стаи, студиа и едностайни апартаменти. Стаите са оборудвани с климатик, радио, телефон, телевизор със сателитна телевизия и сейф. Разполагат още с напълно оборудван кухненски бокс с микровълнова фурна, хладилник и кафе машина. Банята е с душ или вана и сешоар,
В хотела е осигурена 24 часова рецепция, достъп за хора с увреждания, асансьор, паркинг и интернет достъп, както и допълнителни услуги като пране и химическо чистене. На разположение на бизнес гостите е конферентна зала за провеждане на срещи и мероприятия.
Хотелът предлага различни възможности за почивка и развлечение: 2 закрити и 2 открити басейна с бар, шезлонги и чадъри фитнес център, където можете да се отпуснете с масаж, джакузи, сауна или парна баня и салон за красота, където да се възползвате от различни козметични процедури.
За децата има детска площадка, а за забавлението им може да се погрижи детегледачка или аниматор.
В допълнение към пълната почивка, в ресторанта на хотела гостите могат да опитат регионални ястия, или да изпият по питие на терасата на бара.
[съкрати]